O nas

Ortel sp.j.

Producent garniturów, kurtek i płaszczy męskich

Od 1989 roku nasza firma produkuje gustowną odzież męską. Wykonujemy wysokiej klasy, eleganckie garnitury, marynarki, kurtki oraz płaszcze. Dokładamy starań, aby dostępne w naszej ofercie modele odznaczały się perfekcją wykonania, idealnym krojem oraz najlepszymi materiałami.

Wierzmy, że świadomy producent powinien w pierwszej kolejności dbać o najwyższy komfort użytkowników. Zaangażowanie oraz doświadczenie zespołu Ortel pozwala na osiąganie tego celu przy jednoczesnym zachowaniu aktualnych trendów wzornictwa, jakimi kieruje się moda męska. Proponowane przez nas rozwiązania łączą w sobie w równym stopniu walory użytkowe z estetycznymi.

Firma Ortel to uznany producent płaszczy, który wykonuje okrycia wierzchnie z najlepszej jakości materiałów. Wykorzystujemy eleganckie tkaniny wełniane z kaszmirem oraz wodoodporne tkaniny poliestrowe, a następnie formujemy je w gustowne oraz dopasowane modele. Wykonujemy odzież na okres jesienno-zimowych chłodów. Zadbaliśmy o stosowne ocieplenie materiałów, wszywając elegancką i praktyczną podpinkę do każdego egzemplarza okrycia wierzchniego na zimę oraz jesień. Nasza oferta skierowana jest do mężczyzn, którzy cenią stylowe oraz wygodne rozwiązania. Proponowane płaszcze wyróżniają się modnym krojem, zgodnym z aktualnymi trendami, a także wygodnym krojem, który doskonale podkreśla sylwetkę.

Eleganckie marynarki i garnitury męskie dostępne w naszej ofercie powstają na bazie najlepszych materiałów. Pomysły krojów i fasonów odzieży męskiej rodzą się w wyobraźni naszych projektantów pod wpływem inspiracji aktualnymi trendami ze świata mody męskiej. Wyróżniają się one stylową elegancją i świetnie podkreślają walory męskiej sylwetki. Proponujemy szeroki wybór modeli o ciekawym wzornictwie oraz stonowanej kolorystyce. Duże znaczenie odgrywa w naszych projektach wygoda. Producenci często zapominają o komforcie użytkowania, wykorzystując trudne do czyszczenia materiały bądź wprowadzając modele o krojach krępujących ruchy. Produkty marki Ortel są stworzone z myślą o najwyższym stopniu swobody.

Modne i gustownie skrojone kurtki męskie są jednym z flagowych produktów naszej marki. Wyróżniają się charakterystycznym, bardzo eleganckim wyglądem, jednocześnie zapewniają najwyższy poziom komfortu w czasie użytkowania. Jako uznany w branży producent wykonujemy produkty, które łączą w sobie walory użytkowe z estetycznymi. W tym celu wykorzystujemy trwałe i efektownie prezentujące się materiały. Staramy się, aby wykorzystane tkaniny zapewniały lekkość, a także łatwość w czyszczeniu odzieży. Wykonujemy kurtki zimowe męskie, zapewniające odpowiedni poziom ocieplenia, chroniące organizm przed wychłodzeniem.

ORTEL Spółka Jawna jest wiodącym na polskim rynku producentem odzieży męskiej.

Celem firmy jest kształtowanie stylu eleganckich Polaków. Kolekcje naszych garniturów, kurtek, płaszczy oraz innych elementów męskiego ubioru znalazły uznanie wśród szerokiego i wymagającego grona klientów.

Firma ORTEL została założona w 1989 roku. Już na samym początku podjęliśmy próbę stworzenia nowego wizerunku współczesnego mężczyzny, projektując garnitury, marynarki, spodnie oraz kurtki i płaszcze męskie w niespotykanych dotąd fasonach i atrakcyjnej kolorystyce.

Odzież z naszej oferty jest owocem ogromnej pasji i chęci tworzenia ubrań najwyższej jakości.

Kolekcje przygotowywane są w taki sposób, aby oprócz doskonałego kroju, użytkownicy czerpali również ogromną satysfakcję z ich noszenia.

Jako ceniony producent garniturów, ogromną uwagę przykładamy do ergonomii naszych ubrań. Stosowane tkaniny oraz fasony zapewniają wysoki komfort noszenia. Zaawansowane technologiczne materiały pozwalają skórze oddychać, minimalizując tym samym ryzyko wystąpienia jakiegokolwiek dyskomfortu.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość wykończeń oraz detali. To między innymi dzięki nim produkowane przez nas garnitury, płaszcze oraz kurtki męskie cechują się wyjątkową trwałością oraz elegancją.

Nasze kolekcje tworzone są na bazie tkanin pochodzących od najlepszych krajowych, europejskich oraz światowych producentów. Naturalna, delikatna wełna w połączeniu z lnem, jedwabiem lub włóknami sztucznymi jest gwarancją doskonałej jakości i niespotykanych walorów użytkowych.

Specjalnością firmy ORTEL jest projektowanie klasycznych kolekcji odzieży męskiej, wyróżniających się ciekawym wzornictwem oraz spójnością stylistyczną.

Na naszą ofertę składają się dwie czołowe marki: Maurice Olbert oraz Bravurro. Kolekcje te powstają w oparciu o najdoskonalsze materiały, dostarczane przez wiodących, europejskich producentów i odwołują się do aktualnych trendów panujących w światowej modzie męskiej. Szereg atutów nadających naszym garniturom, kurtkom oraz płaszczom męskim, wyjątkowego charakteru, sprawia, że one propozycją na miarę oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma ORTEL skupia się na projektowaniu kolekcji jednolitych stylistycznie. Zapewniając naszym produktom najwyższą jakość oraz nieustannie rozwijając i unowocześniając zaplecze produkcyjne, nawiązujemy konkurencję z największymi producentami garniturów na krajowym rynku.

Ciągła modernizacja bazy produkcyjnej zapewnia naszym garniturom doskonałą klasę, która jest warunkiem koniecznym dla przygotowywania tak wymagającego asortymentu.

Bazując na przeszło 25 letniej tradycji i czerpiąc z dotychczasowego dorobku oraz wiedzy, firma ORTEL zyskała ugruntowaną pozycję rynkową, a także renomę, której wierne jest szerokie grono klientów. Naszym celem jest dalsze wzmacnianie świadomości marki, poprzez poszukiwanie nowych inspiracji i tworzenie produktów cechujących się najwyższa jakością.